Protestantse Kerk Vianen

Komende activiteiten

zondag 19 aug 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. R.M. den Hertog

zondag 26 aug 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. R.M. den Hertog

Viering Heilig Avondmaal - zittend

zondag 02 sept 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. R.M. den Hertog

zondag 02 sept 18:30 uur
Vrouwekoor -

Ds. R.M. den Hertog, vesper

dinsdag 04 sept 10:30 uur
Batenstein -

Ds. R.M. den Hertog

Viering Heilig Avondmaal

zondag 09 sept 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. R.M. den Hertog en ds. J.H. Langelaar

Mottodienst, Startzondag

Fusiedienst 5 januari

Op zondag 5 januari is met een feestelijke dienst onze fusie, en daarmee het begin van de protestantse gemeente, gevierd. Er was een grote opkomst en ook een ruime vertegenwoordiging van B&W en de omliggende gemeenten. Tijdens deze dienst is ook afscheid genomen van aftredende ambtsdragers en zijn er weer nieuwe ambtsdragers bevestigd, een mooi teken van continuiteit. Na toespraken van de voorzitter van de kerkenraad en de burgemeester heeft ds. Arie van Bergen, als oudste oudpredikant het nieuwe predikantenbord onthuld. Onder 'Lees meer' is een fotoverslag van deze bijzondere dienst te zien.