Protestantse Kerk Vianen

Komende activiteiten

zondag 24 feb 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. J.H. Langelaar

Viering Heilig Avondmaal - zittend

zondag 03 mrt 09:00 uur
De Korte Inloop -

Jeugdkapel (met ontbijt)

zondag 03 mrt 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. R.M. den Hertog

M.m.v. Hallelujah

dinsdag 05 mrt 10:30 uur
Batenstein -

Ds. R.M. den Hertog

woensdag 06 mrt 19:30 uur
R.K. Kerk -

pr. H.K. Meijer

zondag 10 mrt 10:00 uur
Grote Kerk -

Ds. J.H. Langelaar

Mottodienst m.m.v. Shaï

Kerstacties voor de Voedselbank

Op zondag 20 januari mocht Joke den Hartog voor de Voedselbank Vianen een enveloppe met geld ontvangen. Ruben, Quint en Danée hebben tijdens "Kerst in de vrijstad" op 21 december kerstkaarten gemaakt en verkocht en de opbrengst bestemd  voor de Voedselbank. Wat een mooi initiatief! Heel erg bedankt voor deze mooie bijdrage.

Bewoners uit de Brederodestraat hebben tijdens “Kerst in de vrijmarkt” erwtensoep en glühwein verkocht ten bate van de Voedselbank. Wat een geweldige initiatieven! Van deze bedragen kan de Voedselbank Vianen haar 35 deelnemers weer 2 keer melk meegeven. Fijn dat er in onze gemeente mensen zijn die meeleven met hen die het minder hebben!

 Overhandiging bijdrage Voedselbank