Protestantse Kerk Vianen

Vakantieproject Masakhane

Ons gemeentelid Robin van der Lijn is op 8 juli naar Zuid-Afrika gegaan om de groep Masakhaners af te lossen die zich al een tweetal weken heeft bezig gehouden met de bouw van het multifunctioneel centrum. Op de weblog van Masakhane (wat 'samen bouwen' betekent) staan al een aantal leuke berichten. Zie masakhane.web-log.nl.

De bouw verloopt volgens plan, maar het blijkt een grotere onderneming te zijn dan verwacht en gaat het er echt op aan komen de komende 6 weken. Robin was in eerste instantie ingepland om de laatste drie weken te gaan, maar wegens het gebrek aan mankrachten zijn er een paar weken bijgekomen en gaat Robin voor de laatste vijf weken mee. Wij wensen hem succes en hopen na afloop via de website verslag te kunnen doen.

Hieronder een paar foto's van de voortgang van de bouw na 14 dagen: